KONST / Litografier / Färglitografi 17388354
nr 1738 8354
Karin Petri Wennström
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 8/20. Färglitografi. Bladets mått: 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x53 cm
Karin Petri Wennström, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:27:43
Karin Petri Wennström
Läs mer om Karin Petri Wennström